Movies
Ratings
568
The RainmakerRated ★ 5.0
WarriorRated ★ 4.0
Inside JobRated ★ 5.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 1.0
The TreacherousRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0