Movies
Ratings
48
8 MileRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Shit Up!Rated ★ 1.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The HostRated ★ 2.0