Titles you rated
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0- 이사Rated ★ 5.0
- About QRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 2.5