Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0
더 인플루언서Rated ★ 0.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Next in FashionRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 4.0