Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Soundtrack to a Coup d'ÉtatRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5