Titles you rated
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 2.0
HyoukaRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
JumongRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0