Movies
Ratings
287
Quo VadisRated ★ 3.5
The Quick and the DeadRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The 15:17 to ParisRated ★ 3.0
Once Upon a Time in the WestRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
HugoRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5