Series
Ratings
45
Amazing SaturdayRated ★ 1.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.0
May Food Bless YouRated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 1.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 0.5
House of CardsRated ★ 4.5
Produce 101Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0