Series
Ratings
10
You and Everything ElseRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0