Series
Ratings
602
As You Stood ByRated ★ 4.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
Selling Sunset Season 9Rated ★ 4.0
Youthful GloryRated ★ 2.5- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 2.0
FilterRated ★ 3.5
Cinderella ClosetRated ★ 1.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
MobiusRated ★ 3.5
Coroner's DiaryRated ★ 3.0
Shadow LoveRated ★ 3.5
KaosRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
Legend of the Female GeneralRated ★ 3.5