Titles you rated
Baby DriverRated ★ 4.0
ShineRated ★ 3.5
A Happy EventRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
99 HomesRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5