Movies
Ratings
497
EternalsRated ★ 2.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5