Movies
Ratings
1040
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 1.5
New TrialRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0