Movies
Ratings
221
AppleseedRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
RayRated ★ 4.5
The DuchessRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
FearlessRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0