Movies
Ratings
85
Scandal MakersRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0