Series
Ratings
20- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0