Movies
Ratings
324
The World of UsRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Guess WhoRated ★ 3.0
Made of HonorRated ★ 3.0
Benny & JoonRated ★ 2.0
PricelessRated ★ 4.0
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
SabrinaRated ★ 1.5
In Her ShoesRated ★ 3.5
It's ComplicatedRated ★ 3.5
Rabbit Without EarsRated ★ 4.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 4.0
Au Revoir, UFORated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Love Lasts Three YearsRated ★ 3.0
American WeddingRated ★ 3.0
ManhattanRated ★ 2.0