Series
Ratings
98
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Age of Samurai: Battle for JapanRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 3.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.0
Carnival PhantasmRated ★ 3.0
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.0