Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
The Woman in the White CarRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5- The UglyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5