Series
Ratings
28
Lunch QueenRated ★ 2.5
Operation LoveRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.5