Movies
Ratings
1975
MahjongRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
BeginnersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Homeward BoundRated ★ 3.0- The Final SemesterRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0