Movies
Ratings
84
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
SpotlightRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0