Series
Ratings
30
War and PeaceRated ★ 5.0
The White PrincessRated ★ 5.0
Knightfall Season 1Rated ★ 4.5
The Spanish PrincessRated ★ 4.5
VersaillesRated ★ 4.5
VersaillesRated ★ 5.0
VersaillesRated ★ 5.0
The BorgiasRated ★ 5.0
The BorgiasRated ★ 5.0
The BorgiasRated ★ 5.0
The White QueenRated ★ 5.0
The Pillars of the EarthRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 4.5
The TudorsRated ★ 4.5
The TudorsRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 5.0