Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
DrivenRated ★ 2.5
FlowRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Inside ManRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0