Series
Ratings
61- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 3.0
The Good DetectiveRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Edomae no ShunRated ★ 4.0
Edomae no ShunRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5