Movies
Ratings
313 The IntouchablesRated ★ 3.0 The IntouchablesRated ★ 3.0
 Life Is BeautifulRated ★ 4.0 Life Is BeautifulRated ★ 4.0
 Saving Private RyanRated ★ 3.0 Saving Private RyanRated ★ 3.0
 FrozenRated ★ 5.0 FrozenRated ★ 5.0
 A Good Rain KnowsRated ★ 4.0 A Good Rain KnowsRated ★ 4.0
 The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0 The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
 OblivionRated ★ 3.0 OblivionRated ★ 3.0
 The Phantom of the OperaRated ★ 4.0 The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
 X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0 X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
 American HustleRated ★ 4.0 American HustleRated ★ 4.0
 The Day After TomorrowRated ★ 4.0 The Day After TomorrowRated ★ 4.0
 Oki's MovieRated ★ 3.0 Oki's MovieRated ★ 3.0
 The HousemaidRated ★ 3.0 The HousemaidRated ★ 3.0
 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
 X-Men: The Last StandRated ★ 4.0 X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
 The Art of SeductionRated ★ 3.0 The Art of SeductionRated ★ 3.0
 A Moment to RememberRated ★ 4.0 A Moment to RememberRated ★ 4.0
 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
 When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0 When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
 Seven DaysRated ★ 4.0 Seven DaysRated ★ 4.0