Series
Ratings
32
My Love From Another StarRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.0