Titles you rated
Memories of the AlhambraRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
JugglersRated ★ 2.0
Vampire DetectiveRated ★ 4.5
CircleRated ★ 1.5
The PackageRated ★ 4.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 2.0
My Shy BossRated ★ 0.5
School 2017Rated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
A Korean OdysseyRated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
D-DayRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 0.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5