Titles you rated
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- KarmaRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Lovely RunnerRated ★ 4.5
- BargainRated ★ 4.5
- Marry My HusbandRated ★ 4.0
- Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
- Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
- Some Day or One DayRated ★ 3.5
- The World of the MarriedRated ★ 3.0
- ExtracurricularRated ★ 4.5
- Itaewon ClassRated ★ 3.5
- KingdomRated ★ 4.0
- Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
- StrangerRated ★ 5.0