Titles you rated
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Nana 2Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5