Series
Ratings
155
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
QuartetRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Win or LoseRated ★ 4.0