Titles you rated
Sex and the CityRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 3.5
Dear JohnRated ★ 1.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0