Movies
Ratings
97
Extreme JobRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 3.0
RampantRated ★ 1.0
Inside meRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0