Series
Ratings
41
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
The Law of UekiRated ★ 4.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 4.0- 냠냠 차우더Rated ★ 4.0