Movies
Ratings
708
Groundhog DayRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.0
SplitRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 2.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
- Oink OinkRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 0.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.5
LeonRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Golden SlumberRated ★ 1.0
Confession of MurderRated ★ 1.0