Series
Ratings
118
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 1.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.0
The UntamedRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0