Titles you rated
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
Gurazeni: Money PitchRated ★ 2.5
히나마츠리Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
The PacificRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0