Titles you rated
Perfect GameRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 4.5