Movies
Ratings
112
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5