Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
My BrotherRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
The RingRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5