Titles you rated
ParadiseRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5