Titles you rated
MidnightRated ★ 3.5
Shark: The BeginningRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
The NegotiationRated ★ 2.0
The VillagersRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0