Movies
Ratings
276
Legends of the FallRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
The Forgotten BattleRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
BeatRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 4.0