Titles you rated
JumanjiRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 1.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0