Titles you rated
- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0