Titles you rated
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0
The Adam ProjectRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
The Bad GuysRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
I Want to Know Your ParentsRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 1.5
EncantoRated ★ 3.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5