Series
Ratings
12
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0