Movies
Ratings
88
IdentityRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 0.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 1.5
The Fate of the FuriousRated ★ 1.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 1.0