Series
Ratings
10
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0