Series
Ratings
103
MovingRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
The PittRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0